עולם ההיפ הופ ישראל

המשפט של סיקסניין טקאשי

4,140

המשפט של סיקסניין טקאשי:

 

עוד מעולם ההיפ הופ 

הראפר 6ix9ine TEKASHI המוכר בעיקר על שירי המועדונים וההתנהגות שלו באינסטגרם נאסר ונשפט בימים אלה יחד עם הצוות לשעבר שלו על ידי מערכת המשפט של ארה״ב במנהטן בהאשמות של סחיטה ירי נשק ועוד מספר רב של האשמות שרק ממשיכות להתאסף כנגד דניאל הרננדז וצוותו. מנסים להסביר את ההתנהגות של הכוכב באינטרנט בעזרת מספר ליריקות שנלקחות משיריו כדי לשמש כראייה נגד הראפר ולנסות להכניסו לעונש של מינימום 25 שנה מינימום.

למה טאקאשי יכנס ל – 25 שנה

במהלך המשפט נאסר דניאל הרננדז ובזמן שהיה בבית הסוהר בברוקלין, הועבר הראפר למתחם דמוי כלא שאליו בדרך כלל מקובל לאסור עדי מדינה או אסירים עם בעיות ביטחון וסכסוכים עם כנופיות. המון אנשים מצביעים על העובדה שקיים סיכוי שטקאשי הותקף בבית הסוהר בברוקלין ולכן עבר לבית הכלא הנ״ל. הגורמים המטפלים טענו כי המעבר התרחש מחשש לביטחונו של הראפר.

הראפר ווי ג'י חזה את השהות של טאקאשי בכלא בקליפ – Bulletproof

 

עורך דינו וצוותו של טקאשי, ״Tr3yway״,שישבו בנפרד במהלך המשפט פוטרו ע״י הראפר, טוענים שהראפר אינו שייך לכנופייה ורק השתמש בתדמית בכדי להרוויח כסף בתעשיית המוזיקה וברחבי הרשת החברתית בה הוא נהיה אחד התכנים הוויראלים של השנה האחרונה באינסטגרם, ונכנס לכל המצעדים הגדולים בארה"ב ובעולם. יחד עם זאת טקאשי הצהיר כי לא אשם בפשעים אשר הוא מואשם בהם, ועדיין מקווה לצאת מהמשפט נקי מתוצאות, אך לפי איך שהדברים מתגלגלים, אין הרבה שיוכל הראפר לעשות כדי להתחמק מהעונש הצפוי לו. חשוב לזכור שעדיין לא נגמרו ההליכים כנגד הראפר שכבר ספג מכה משפטית בשנה שעברה על מקרה האונס הקבוצתי המצולם.

View this post on Instagram

GOD IS GOOD GOD IS… GOOD!

A post shared by 6ix9ine (@6ix9ine) on

 

מטעם כוחות המשטרה נמסר כי מתכננים להוסיף עוד אשם ושהחקירה ממשיכה.
ככל הנראה שאת ההכרעה הסופית של טקאשי ו״Tr3yway״ נראה לקראת סוף שנה הבאה בספטמבר 2019. עד אז ישהה דניאל הרננדז בבית הסוהר המוגן אליו הועבר, שם יחכה להחלטת מערכת המשפט האמריקאית.

מקורות:

Tekashi 6ix9ine transferred from federal jail to new facility for ‘security reasons’

http://www.tmz.com/2018/11/22/tekashi-transferred-prison-gang-threats-witness-protection/

https://www.foxnews.com/entertainment/rapper-tekashi-6ix9ine-pleads-not-guilty-to-racketeering-firearms-charges

האלבום החדש של טאקאשי:

כתב: https://www.instagram.com/tzabba/

עולם ההיפ הופ ברשת:
פייסבוק – https://goo.gl/igDSGj
אינסטגרם – https://goo.gl/6UXsM3
פורום – https://goo.gl/sb2WD3