עולם ההיפ הופ ישראל

מיק מיל: קאמבק של אלוף! – אלבום חדש

748
כולם הספידו אותו ואמרו עליו שהוא גמר את הקריירה, הרשת חגגה עם שלל "ממים" שלעגו לראפר מצפון פילי, האות "L" נדבקה אליו כמו כתם על חולצה אחריי הסכסוך עם דרייזי דרייק, רק מה שכולם שכחו שהוא גם ככה בא מלמטה ושהוא אנדרגראונד מטיבו שנולד לנצח כנגד כל הסיכויים.

עוד בעולם ההיפ הופ 

הקריירה של מיק מיל ספגה מכות לא פשוטות שספק ראפרים מצליחים לשקם, לקח לו לא מעט זמן לנער מעליו את הריקושטים מהביף עם דרייק עוד מ-2015. מיק לא העלה על דעתו שאותו ריאיון בו פתח על דרייק שהוא משתמש בגוסטרייטר יעלה לו ביוקר, הדיס טראק של הראפר מטורנטו "Back to back" כבש את הרדיו, מיק היסס בתגובה שלו והדיסים שהחזיר לא כל כך עזרו והמוניטין שלו כראפר נפגע. מיק מצא עצמו נלחם בכמה חזיתות שהוא נקלע לסכסוך גם עם פיפטי סנט ודה-גיים כמעט באותו זמן, בשלב מסוים זה היה נראה כאילו כל התעשייה הפנתה לו את הגב. עם כל זאת מיק עמד על שלו והמשיך להוציא שירים בקיץ 2017 הוא הוציא את האלבום "Wins and losses", אותו הוציא אחרי שעזב את הוליווד נפרד מניקי וחזר לפילי, האלבום הזה למעשה השאיר את השם שלו במשחק. שחוזרים לשמוע את האלבום מבינים כי הוא הסיק את המסקנות הנכונות באותו תקופה.

 

סרט קצר לאלבום – wins and losses 

 

בדיוק שהכל נרגע הגיעה מכה נוספת וכואבת יותר הסיפור שלו עם מע' משפט שלא נגמר מעל לעשור, הוא נשפט שוב ושוב על הפרות תנאי ונשלח לכלא מס' פעמים מה שהקשה עליו לנהל את הקריירה בצורה תקינה, בעיקר לנוע חופשי ולצאת לסיבובי הופעות שלראפרים זה תזרים מזומנים שבלעדיו קשה לשרוד במשחק.

כל מפגש גם אם היה הכי מזערי בינו לבין רשויות החוק העמיד אותו בסיכון של מאסר.

ואכן כך, מה שהיה אמור להסתיים כדוח על עבירת תנועה בגלל שהרים גלגל על אופנוע נגמר במאסר של מיק וסיכוי גדול לרצות עד כ-4 שנות מאסר.

 

 

מיק בשלב הזה זכה לתמיכה רחבה של הציבור כזכור בדיוק לפני שנה יצאו לצעדות תמיכה בעדו ונגד אי הצדק, סיפורו של מיק אינו שונה מהרבה כמותו ומשקף מציאות עגומה של מע' אטומה שלא מאפשרת לצאת מהמעגל המשפטי בו הוא ואפרו-אמריקאים רבים מצויים. הפרסום במקרה הזה בא לעזרתו גם העובדה שהפעם יש את הכסף לממן ייצוג משפטי הולם וגם הגב שקיבל מג'יי זי ,ריק רוס,YG ואחרים. ולבסוף אפילו של היריב דרייק שהביעה תמיכה בהופעה שלו,הביף הסתיים רשמית כשדרייק העלה את מיק לבמה בסיבוב ההופעות האחרון שלו, הראפר הקנדי מתארח באלבום החדש בטראק  "Going Bad" שמביא וייב רע בקטע טוב של היפהופ. השניהם לא שיתפו פעולה מאז הטראק "Rico" מהאלבום של מיק "Dreams worth more than money".

מיק הצליח למנף את הלקחים ומוכיח שאין כישלונות יש לקחים, ועושה קאמבק ענק לפסגת ההיפהופ עם אלבום מנצח "Championship", כ-15 טראקים מתוך 19 נכנסו ל-100 החמים ביותר של ה-Billboard וגם השיג את המקום הראשון במצעד.

 

View this post on Instagram

🏆🏆🏆🏆🏆🏆 Championships!

A post shared by Meek Mill (@meekmill) on

 

הביקורות משבחות את האלבום ודי בצדק הוא נאמן לסגנון של מיק מיל שכול חובב היפ-הופ הארדקור או גנגסטה ראפ אמיתי יאהב, מעבר לפאנצ'ים והסימפולים של קלאסיקות הוא נושא תוכן אמיתי של מאבק במערכת. מיק חושף שוב מנקו' מבט בוגרת יותר את התמודדות של אפרו-אמריקאים והמיעוט בפרט עם רשויות החוק האלימות המשטרתית והמציאות הקשה בגטו, במיוחד עם הטראקים Trauma ,Oodles O'Noodles Babies,100 Summers, שנוגעים בדיוק בנושאים האלה.

מיק מדבר לדור הצעיר אותו הוא מייצג הוא מדבר הרבה על שנאה עצמית, על המצב העגום שנוצר עם האלימות והשנאה שבאה גם מבפנים, והעובדה שהשופטת שכמעט שלחה אותו ל-4 שנות מאסר היא אפרו אמריקאית שכמעט גרמה לו לשנוא את הקהילה ממנה בא.

 

 

האלבום מושקע מאלף עד ת' החל מהסימפולים וההפקה בין המתארחים תמצאו את יאנג ת'וג, Ella mai, 21 savag, קארדי בי וכמובן ריק רוס וג'יי זי בטראק שהכי בלט באלבום What's free. מיק ממשיך משהו שהתחיל באלבום הקודם ומגוון מבחינת הסאונד, הוא משתמש באוטוטיון בכמה מהשירים וכנראה גם לוקח משהו מניקי ומקדיש כמה שירים למין הנשי שמכוונים לרדיו ולמועדונים.

 

 

הוא נמנע מלהציג את עצמו כאקטיביסט אך הוא עומד במילה שלו כשהשתחרר ויחד עם קידום האלבום הוא עומד מאחוריי מהלכים לרפורמה בנהלי הכליאה ומאסר, הוא מחזיר בענק לעיר שלו פילדלפיה שעמדה לצידו עוד מתחילת הקריירה שלו וגם שלא הלך לו. לא סתם האלבום נקרא ""Championship קבוצת הפוטובול של פילי היא האלופה הנוכחית שבחרה את הטארק הכי מפורסם של מיק "Dreams & Nightmars" כהמנון האליפות.

מיק מיל מייצג את העיר ואת הקבוצה פילדלפיה איגלס

להאזנה לאלבום החדש "championshaip" לחץ כאן
הצטרפו אלינו בשאר הרשתות החברתיות לעוד עדכונים 💯

אנחנו ברשת:

אתר – http://hiphopworldisrael.co.il

פייסבוק – https://goo.gl/q82DL9

אינסטגרם – https://goo.gl/d9P6sc

יוטיוב – https://goo.gl/hKqvPn.

ספוטיפי – https://goo.gl/Hy9oGh

==========================
סטייל – https://goo.gl/Y6fJCh