עולם ההיפ הופ ישראל

היפ הופ ישראלי ב – 2018 מה היה הדיבור ?

649
בשנת 2018 הייתה התקדמות ענקית בעולם ההיפ הופ הישראלי, יותר הופעות, יותר אומנים חדשים ומעל הכל תרבות שחיה.
כתבנו על נושאים שיצרו דיבור בהיפ הופ הישראלי בשנת 2018, מקווים ש – 2019 תהיה אפילו יותר טובה.

 

עוד בעולם ההיפ הופ:

 

1. עדן דרסו

עדן דרסו הגיעה אלינו ב- 2016 בההפקה המשותפת של עולם ההיפ הופ והספוג. בשנה האחרונה עדן הספיקה להוציא אלבום בכורה משותף עם די ג'י מש "כתר שקוף", להופיע בכל במה אפשרית וכל זה בזמן ששירתה בצה"ל. עדן עכשיו כבר משוחררת, מה שנותן לנו את האופציה לקבל יותר מוזיקה מעדן בשנה הקרובה. אנחנו צופים ש – 2019 תהיה אפילו יותר טובה בשביל הראפרית

 

 

 

2. דודו פארוק

מה אפשר להגיד על דודו פארוק שהרשת כבר לא פלטה? "משחיט את הנוער", "זה לא ראפ", "הוא הורס את ההיפ הופ". אבל האמת שדודו יודע מה הוא עושה. לוקח ביטים חריפים מערבב אותם עם דמות ערס מהשכונה ספק חייל של מישהו ואתם מקבלים את הראפ-ערס הכי משוגע שתקבלו. הקהל אוהב לשמוע אותו כי דודו פשוט מטלטל – או שאתה משתגע לזה או שאתה לא יודע איפה לקבור את עצמך. דודו ללא ספק שרף את 2018. נראה מה יקרה עם הדמות והאומן ב – 2019.

 

 

3. אומנים שהגיעו לישראל :

אנחנו לא יודעים למה אבל הופעות היפ הופ מחו"ל וישראל לא הולך ביחד. אומנים מבטלים בצרורות ואנחנו הקהל תמיד נשאר צמא לאיזה הופעה משוגעת. למזלנו ב -2018 היו מספר הופעות ששווה לציין.

    • הופסין ראפר האנדרגראונד שנשאר נאמן לחרוזים ולמילים. אחד "מצאצאיו" של אמינם הגיע להופעה בבארבי בתל אביב בחסות live nation. על פי שיחה עם הקהל שהיה במקום הופסין נתן הופעה חלומית ואפילו נתן שאוט אוט לראפרית הישראלית ג'אז.

 

    • פסטיבל מטאור – הפסטיבל הכי גדול שהיה בישראל. הארוע התקיים בצפון עם שלל אומנים מז'נרים שונים, אומנים מחו"ל ומישראל. כשהבולטים מבינהם מעולם ההיפ הופ הם: דנזל קרי, פושה טי, אסאפ פארג ויאנג לין.

 

    •  פושה טי מנהל את הלייבל של קניה ווסט "גוד מיוזיק", אחד מהראפרים הטובים שיש היום, השנה הוא הוציא את האלבום "DAYTONA" שקיבל מועמדות לגראמי.

 

    • אסאפ פארג חבר בקבוצת הראפ המובילה מניו יורק Asap mob ואחד מהראפרים האהודים בישראל .

 

  • דנזל קרי הראפר מפלורידה הוציא השנה את האלבום "Taboo" שזכה לשבחים רבים,  הטראק "Clout cobain" בו הוא מתאר את המצב של היום והרדיפה אחר הפרסום שלעיתים מביאה לסוף טרגי עורר דיון רחב בתקשורת האמריקאית.

 

4. האלבום של עטר

אלבום הבכורה של עטר מיינר הוא הדבר הכי פרש בעולם ההיפ הופ בישראל. ההפקות והסאונד של עטר הביאו משהו חדש שאנחנו מאמינים שיביא עוד אומנים מהסטייל הזה. באלבום של עטר משתתפים אומנים כמו ראסטה חי, עדן דרסו, דור3 ועוד.                                                    הטרק הבולט באלבום הוא "מדינה של גנבים". ממליצים לכם להאזין לאלבום בחום.

5. אופק אדנק

נער בן – 16 שכובש את מדינת ישראל. דאנסהול משובח עם וורסים חצופים אין מצב שאופק בסביבה ואגנים לא זזים. אופק גם לא מפחד להוסיף מחאה בשירים שלו כמו בטרק "המצב של היום" . אופק אדנק עם שלל אומנים כמו איילאו, אקסום ומנגיסטו מחיים את הדאנסהול בישראל.

 

הצטרפו אלינו בשאר הרשתות החברתיות לעוד עדכונים 💯

אנחנו ברשת:

פייסבוק – https://goo.gl/q82DL9

אינסטגרם – https://goo.gl/d9P6sc

יוטיוב – https://goo.gl/hKqvPn.

ספוטיפי – https://goo.gl/Hy9oGh

תמונת שער: Ori Taub