עולם ההיפ הופ ישראל

"מאזיני ראפ?, יש סיכוי גבוה שאתם פסיכופתים"

3,655

"מאזיני ראפ?, יש סיכוי גבוה שאתם פסיכופתים"

במחקר שנערך לאחרונה באחת האוניברסיטאות בארה"ב נמצא כי מאזיני ראפ והיפ הופ הינם בעלי נטייה להפוך לפסיכופטים ומערערים את הסדר והסטטוס קוו, בעוד מאזיני פופ ומוסיקה קלאסית יחשבו לאנשים נורמלים, כך טען ד"ר פסקל ווליץ מבצע המחקר.

המתקפות על מוזיקת הראפ והאמנים איננה חדשה, לכל אותם אוהבי הזאנר והאמנים עצמם. בשנים הקודמות רוב המתקפות הגיעו בעיקרם מגורמי ממשל, תקשורת, אנשי ציבור, ואזרחים אשר לא אהבו את הזאנר, כיום עולם המדע אשר נחשב לאובייקטי לא נשאר מאחור ומזהיר את האוכלוסייה מפני מוזיקה זו. נשאלת השאלה למה דווקא בעיתוי זה אותו עולם אשר אמור להיות אובייקטיבי מחליט לחקור ולתת את מסקנותיו, לא טעיתם חברים הכל מגיע מלמעלה בחירתו של דונלד טראמפ לנשיאות ארה"ב.

 

 

אין זה סוד לאחר בחירת נשיא חדש באמריקה עולם ההיפ הופ לא נשאר אדיש למצב, ואמנים רבים יצאו למתקפה חריפה נגד הנשיא החדש, שירי ראפ ודיס נכתבו, ביטים ומקצבי ראפ הרעידו את חצי אמריקה אשר התנגדה לבחירת הנשיא החדש. הגדיל לעשות הראפר אמינם אשר הקליט פרייסטייל שלם אשר נצפה בכל רחבי העולם נגד הנשיא. יכול להיות שהמאמר המדובר נכתב בהוראה אשר הגיעה מלעלה, על מנת לנסות להוציא את הראפ שוב מחוץ לחוק בטענה ש"לטובת הציבור שלא יהפכו פסיכופתים", יכול להיות שגם לא ואנו טעינו. אבל מה שבטוח  הוא שהעיתוי של המחקר בנוסף לכך הלך הרוח באמריקה החצויה מאותתים  שהשלטון ישתמש בכל כוחו להשתיק את הביקורות כלפיו, במיוחד את אותם אמני ראפ אשר אינם מסננים מילים.

 

 

עולם המדע הוא עולם מעניין ואובייקטיבי אם מתעמקים בו, אם נאמר שם שראפ הופך לפסיכופתים הם צריכים גם לבדוק זאנרים כגון רוק , מטאל, רוקנרול ועוד… ששם בבירור כולם נראים פסיכופתים ומתנהגים כך ולא לצאת בכתבה ססגונית כנגד זאנר אשר מטרתו לספר סיפורים, לעורר דעת קהל, ולבקר את השלטון.

כתב: O.G.X

מקור : http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-4920738/Psychopaths-prefer-listening-rap-music.html