עולם ההיפ הופ ישראל

10 שירים מומלצים מעולם ההיפ הופ הישראלי

1,235

עולם ההיפ הופ התפתח רבות בשנה האחרונה, נוספו אומנים מכל קצוות החברה שהעשירו את עולם המוזיקה בגוונים עשירים של צבע תרבות לחנים ומילים, לקראת השנה החדשה אנו עורכי ומנהלי עולם ההיפ הופ מברכים אתכם בברכת שנה טובה מתוקה מוצלחת ועשירה בגוונים קוליים וביטים שונים.
לקראת פתיחת השנה העברית החדשה, אנו עורכי העמוד בחרנו עבורכם את הטרקים המומלצים על ידינו.

 

רחמים אמן -“ ONE TIME“

רחמים אמן, ראפר מאשדוד, בעל גוון מחאתי, יצר את הטרקים ”סעמק המנייאק“, ”ואם נחרבנו“ ועוד, הסינגל הנוכחי,”one time“, עוסק באמונה עצמית ובתקווה לזמנים טובים יותר , בקליפ משתתפים חברים מעולם ההיפ הופ כמו הראפר גיא גדמו והקומיקאי שלמה #בייביבייבי
רחמים אמן בפייסבוק – https://www.facebook.com/rahamim.am…

 

 

שחר סאול עם צוקוש ושי עוזרי – ”מימד אחר“

על שחר סאול עברה שנה מעולה ועשירה בעשייה, שחר השתתף בתוכנית Vibe Time בערוץ היוטיוב של עולם ההיפ הופ הוציא אלבום בכורה, ”אני כאן“, שהושק בתל אביב במועדון ”כולי עלמא“, שחר לא עוצר ובתקופה האחרונה הוציא את הטרק ”הני הני“ בשיתוף עם ”שמש“ ו“מילקי מן“, בימים האחרונים שחר הוציא את הסינגל,”מדברים עלי“, בשיתוף פעולה עם הצוות ”זולוד“, טדי נגוסה, וענאן. שחר וצוקוש מביאים איתם וויב חדש ורענן, ועולם ההיפ הופ מגיב בהתאם.
שחר סאול בפייסבוק – https://www.facebook.com/congoboyyy…
צוקוש בפייסבוק – https://m.facebook.com/Tzukush/

 

 

קפה שחור חזק – ”לזרום“

הצמד מנתניה לא מפסיק לשבור שיאים, קש“ח זכו בפרס ”פורצי דרך במוזיקה הישראלית“, פרס ייחודי הניתן לאומנים שיצירותיהם חוללו שינוי משמעותי בחברה. קש“ח מבינים שההצלחה מקורה בהתמדה וכך גם עושים לאורך הדרך, כיום קש“ח עובדים על אלבום חדש, מופיעים בשלל הופעות בארץ ובחו“ל. ובשלב זה הוציאו מספר סנגלים, ”לזרום“, ”זקוף“ ו“שחקן“.
קש“ח בפייסבוק – https://www.facebook.com/CafeShahor…

 

 

רג‘ה & ליברה – ”דור חדש“

רג‘ה וליברה, צמד אומנים מוזיקאים, רג‘ה ראפר, וליברה, אומן אר אנד בי ישראלי, הטרק ”דור חדש“ נוצר משיתוף פעולה ראשון שלהם, לשניהם מספר סינגלים בחוץ, בהם ניתן לצפות בערוצי היוטיוב שלהם. הסינגל נבחר בעקבות הייחודיות שבו, הן מבחינת הביצוע הווקאלי המיוחד של ליברה והראפ של רג‘ה.
רג‘ה בפייסבוק – https://www.facebook.com/shlomo.raj…
ליברה בפייסבוק – https://www.facebook.com/sagiv.para…

 

זולוד אדם – ”בוסטון“

אדם הוא ראפר ושותף בקבוצת ההיפ הופ ”זולוד“ משם הגיע השם ”אדם זולוד“, אדם נמצא הרבה מאוד זמן בסצנה, התחושה היא שהשנה הוא יפרוץ בגדול, עם מספר סינגלים שהוציא לאחרונה, שלל הופעות עם אומנים מובילים בסצנה והופעת אורח באלבום החדש של טדי נגוסה, נראה שאדם רץ קדימה ובייחוד לאחר הסינגל הבולט ”בוסטון“, זוהי הצהרה שקטה אך רועמת שאדם כאן להישאר.
זולוד אדם בפייסבוק – https://www.facebook.com/adam.hamda…

 

תלא מוב – ”אלנבי ניו יורק“

תלא מוב הם צמד ההיפ הופ הכי פרש שיש כרגע בסצנה, הצמד מגיע עם סטייל מיוחד, השומר על סגנון האולד סקול. הצמד הוציא שתי סינגלים,”אלבני ניו יורק“ ”ומי עושה ת‘מוב“, מתוך אלבום הבכורה ” אלנבי ניורק מיקס“.
תלא מוב באינסגרם – https://www.instagram.com/tela_mobb…

 

 

פאקו – ”סקסי ליידי“

פאקו הוא לא רק זמר, הוא גם אושיית רשת , ניתן לצפות בסרטונים שלו ברשת, רוב הסצנה מכירה את פאקו מהלהיט האחרון ”סקסי ליידי“, כרגע הטרק עומד על כ – 204,912 צפיות ביוטיוב. בקליפ מופיעים חברים מעולם ההיפ הופ כמו הראפר ”צאגי בוי“ וזמר האר אנד בי אבי היילו.
פאקו בפייסבוק – https://www.facebook.com/pakopikado…

 

טדי נגוסה וישראל ממו – ”תנשום את הזמן“

טדי נגוסה הוציא בשירותו הצבאי את הסינגלים ”טמבל“, ”כל היום“, ולאחר שחרורו מצה“ל הוציא את אלבומו“ ט.ד.י“, את רוב זמנו טדי משקיע במוזיקה וביצירת טרקים חדשים, אחד הטרקים הבולטים באלבום הוא הטרק שנלד בשיתוף פעולה עם ישראל ממו, ”תנשום את הזמן“. השקת אלבום הבכורה תתקיים ביום ו‘ [השבוע], 22.9.17, לבונטין 7 , תל-אביב.
טדי בפייסבוק – https://www.facebook.com/TeddyZooLo…

 

עמית משה אורן – ”אחד הראפרים שהכי לא ראפר“

עמית, ראפר צעיר שעושה את צעדיו הראשונים בעולם ההיפ הופ, כיום עמית משרת בצה“ל, לעמית יש מספר טרקים, אם אתם מעוניינים להאזין לחומרים של עמית, פלייליסט עם טרקים של השנה האחרונה, תוכלו למצוא אותם בדף הפייסבוק שלו. עמית השתתף בתוכנית הרדיו האחרונה של ”כבשה שחורה“ לשם הגיעו אומנים מכל קצוות עולם ההיפ הופ.
עמית משה אורן בפייסבוק – https://www.facebook.com/amitmosheo…

 

שאנטי וטזרה מארחים את בנצ‘י מלדה – ”כלום לא נשאר לנצח“

שאנטי וטזרה צמד ראפרים צעירים שמביעים הזדהות עם בני הנוער בישראל. אחד הטרקים הראשונים של הצמד, הופק על ידי המוזיקאי ”קאשי“, הטרק מדבר על סם הנוער האסור ”נייס גאי“. מאז הצמד הספיק להוציא מספר טרקים כמו ”שים ת‘פלי“, ”בין הבניינים“ ולאחרונה הם הוציאו טרק חדש בשיתוף עם הזמרת בנצ‘י מלדה.
שאנטי & טזרה בפייסבוק – https://www.facebook.com/shantyveta…

 

מצאתם טעות בכתבה ?, כתבו לנו