עולם ההיפ הופ ישראל

פרדי גיבס חוזר להופעה שניה בישראל

55
זוז איג'נסי מציגים:
Freddie Gibbs

פרדי גיבס, אחד השמות החמים ביותר בהיפ הופ העכשווי, מגיע ב-7 בנובמבר להופעה אחת במועדון הבארבי בתל אביב.

גיבס יגיע לישראל במופע שילווה את האלבום השני שלו כצמד עם המפיק האגדי מאדליבּ, "בנדנה", הקוצר שבחים הן מעולם ההיפ הופ והן מהאלטרנטיבי, וכבר בקיץ הפך למועמד רציני לאלבום הראפ של השנה.

ב-2014 הפתיע פרדי גיבס את עולם ההיפ הופ כשהוציא עם מאדליבּ את האלבום "פיניאטה", שאמנם שמר על סגנון הרחוב המחוספס הידוע של גיבס, אך זכה דרך שיתוף הפעולה עם אחד המפיקים הבולטים בעולם להפקה שהציבה רמה חדש של תחכום. אלבום זה אמנם חשף את כישרונו לקהל רחב וחדש, אבל השנה גיבס השלים את המלאכה בצורה מלאה כאשר הוציא את אלבום ההמשך ויצירת המופת "בנדנה" שכולל שירים עם אנדרסון פאק, פושה טי, קיילר מייק ומוס דאף.

הקריירה של גיבס, אחד מהראפרים העצמאיים המצליחים ביותר כיום, החלה למעשה עם ביטול החוזה של חברת התקליטים שחשבה שהראפר לא יצליח בחייו. למרות הפתיחה הקשה בשכונת העוני באינדיאנה, אחד מהאזורים הלא פשוטים במידווסט האמריקאי, הצליח גיבס לייצר הייפ סביבו וסביב המיקסטייפים הראשונים שלו, ואף זכה לאירוח וליווי בשנותיו הראשונות מאגדות ההיפ הופ דרומיות כמו יאנג ג'יזי, ג'וסי ג'יי ועוד.

גאנגסטה גיבס, מהראפרים היחידים שעדיין ראויים לכינוי, זוכה להשוות לא פוסקות לרפאר החשוב בהיסטוריה, ובצדק. הסגנון, הלוק, ההגשה – כולם מזכירים את המלך המנוח של הגנגסטה ראפ. בדומה לטופאק שאקור, גם גיבס היה קורבן לניסיון התנקשות לפני מספר שנים, כאשר אדם ירה עליו ועל פמלייתו כשיצא מהופעה בוויליאמסבורג לכיוון רכבו. למרבה המזל יצא גיבס ללא פגע מהאירוע ורק שני חברים מהפמלייה שלו נפצעו באורח קל.
על הבאת פרדי גיבס לישראל חתומה חברת ההפקות העצמאית זוז איג'נסי, אשר אחראית בין היתר גם על הגעתם של Peaches, Unknown Mortal Orchestra, Bombino ו-Brooke Candy לישראל.

כרטיסים ראשונים יעלו במחיר "Early Birds" ויעלו בהתאם בסבבים הבאים עד תום מכירת הכרטיסים.

כרטיסים: http://6de.gs/freddiegibbs

 

#עולםהיפהופ ברשת.

אינסטגרם – https://goo.gl/d9P6sc

יוטיוב – https://goo.gl/hKqvPn.

פורום – http://bit.ly/2JHRd4t

פייסבוק – https://goo.gl/q82DL9