עולם ההיפ הופ ישראל

הווסט קוסט החדש: ראפרים חדשים שאתם חייבים להכיר

951

כבר שנים שהווסט קוסט כבר לא אותו דבר, היה לנו את העידן הראשון אי שם בשנות ה 80/90 עם nwa, טופאק משם עברנו לתקופה בה הראפר דה גיים היה המייצג הכי גדול של האזור ( the west coast never fell off i was asleep in compton) והיום יש לנו את TDE שהם כרגע החברה הכי חזקה מווסט קוסט ביחד עם yg.. אבל איזה עוד ראפרים יש לנו מהווסט קוסט היום ?

Kamaiyah 

גיל: 27

שם מלא: kamaiyah jamesha johnson

ראפרית מאזור אוקלד ביתם של טו שורט ואי פורטיכרגע קאמיה היא הראפרית הכי מוכרת מהאזור. הייתה חתומה תקופה בלייבל 4Hunnid של ווי.ג'י. קאמיה היא הקול הנשי מאזור המערב היא עושה את זה נכון תוך כדי שהיא שומרת על הווייבים של הווסט.

עוד בעולם ההיפ הופ 

Roddy Rich

גיל: 20 

שם מלא:  Rodrick Wayne Moore, Jr


ילד הפלא של הווסט קוסט. רודי בכלל לא נשמע כמו החברה האחרים מהווסט. הביטים שלו לא נשמעים מהווסט קוסט וגם הראפ שלו ככה, למרות שהוא נולד בשכונת קומפטון, ביתם של הרבה ראפרים גדולים. רודי אולי לא שומר על אותם קווים של הווסט אבל הוא בהחלט ראפר מוכשר. לרודי ריץ' יש גם טרק מאוד מצליח עם אגדת הווסט קוסט ניפסי האסל ז"ל "Racs In The Middle". נראה שרודי הוא מהראפרים שהולכים להישאר כאן לעוד הרבה זמן

RJ

גיל:25 

שם מלא: Rodney Jerome Brown, Jr.

אר.ג' אולי הראפר הכי פחות מוכר מווסט קוסט. פעיל מספר שנים ללא הרבה הצלחה. מסתובב הרבה עם החברה של ווי ג'י, לאחרונה הוציא אלבום חדש, "On God". ממליצים בחום לבדוק את הראפר אולי בארץ הוא יקבל יותר אהבה

BlueFace

גיל: 22

שם מלא: Johnathan Michael Porter

blueface yeah aight. כולם מכירים את בלופייס.
ראפר שפשוט פרץ משום מקום עם הלהיט Thotiana שזכה לאין ספור רימיקסים. הרבה לא אוהבים את בלופייס בעיקר בגלל הפרסונה שלו ברשת החברתית וגם בגלל שעדיין לא קלטו את עניין ה – Off beat (לחרוז לא על הביט). בגדול בלופייס חובה הצלחה גדולה ולמרות שאנשים חושבים שהוא יעלם בסוף אנחנו חושבים אחרת.

Boogie

גיל: 30

שם מלא: Anthony Dixson

עוד ראפר משכונת קומפטון שמביא את סיפור חייו דרך הליריקה. אמן מאוד מאוד מוכשר הוציא את האלבום המעולה "Everything For Sale". בוגי גם חתום את אצל אמינם והוא נחשב לראפר המוביל "בשיידי רקורדס".


הצטרפו לעולם ההיפ הופ בספוטיפי, לחצו כאן  

אינסטגרם – https://goo.gl/d9P6sc
יוטיוב – https://goo.gl/hKqvPn.
פורום – http://bit.ly/2JHRd4t
פייסבוק – https://goo.gl/q82DL9

 

תמונה ראשית: אינסטגרם רודי ריץ'