עולם ההיפ הופ ישראל

סנופ דוג: דת׳ ראו הגרסה המשופרת !

271

דת׳ ראו הגרסה המשופרת !

בכנס שבחסות Revolt רשת התקשורת של פי דידי התארחו כמה מאנשים הבכירים בתרבות, דוד סנופ הנחה את הכנס שנערך הפעם בלוס אנג׳לס במהלך הסופ״ש. בין האורחים בפאנל נכחו בעלי חברת הקלטות T.D.E Records אנטוני טיפיף המכונה ״טופ דוג״ וטרנס האנדרסון המכונה ״פאנץ״.

עוד בעולם ההיפ הופ 


השניהם אחראים לאחת מקבוצת הראפרים המובילה בעשור האחרון ,כשקנדריק לאמר בראשם יחד עם ג׳יי רוק,סקול בו קיו, אב-סול והזמרת SZA יחד עם אמנים נוספים שמרכיבים את ה-Black Hippy. בנוסף החברה מפעילה מחלקת הפקה.סנופ הפנה שאלה לחבריי TDE רקורדס: ״על איזה מודל הם ביססו את החברה?״ תוך שהוא רומז בצורה די ברורה כי הם עשו זאת לפי המודל של דת׳ ראו ששלטה בשנות ה-90.
טופ דוג מנכ״ל T.D.E Records השיב: ״בטח שעקבנו אחרי המודל של דת׳ ..זה היה ממש בחצר האחורית שלנו אז ראינו איך זה מתנהל וזה הקל…היה לכם הכל את הכוכבים,הלהיטים, סטריט קרדיט..כל מה שצריך.״

העבר של סנופ בדת׳ ראו כבר ידוע אז הוא הרשה לעצמו להוסיף שמבחינתו כאחד שראה את הדברים מבפנים הם למעשה הגרסה המחודשת והמשופרת של דת׳ ראו, ולמעשה הם לקחו את כל מה שהיה טוב והוציאו את מה שהיה רע ולכן הם מצליחים לשגשג במשך תקופה ארוכה.

לעוד תכנים מעולם ההיפ הופ הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות 

אינסטגרם – https://goo.gl/d9P6sc
יוטיוב – https://goo.gl/hKqvPn.
פורום – http://bit.ly/2JHRd4t
פייסבוק – https://goo.gl/q82DL9