עולם ההיפ הופ ישראל

החבר הטוב של ניפסי האסל: נאמנות מעל הכל, תכירו את ג׳יי סטון

349
נאמנות מעל הכל, תכירו את ג׳יי סטון

 

ג׳י סטון חבר ילדות של ניפסי האסל המנוח גדל איתו ברחובות סלאסון אנד קרנשו ומשתייך לאותו הגאנג ״Roling 60 Crip, יחדיו הם התחילו את הקריירה המוזיקלית על מנת לצאת מהגטו.

עוד בעולם ההיפ הופ

החברות בינו לבין ניפסי היא ללא ספק Day Ones בהגדרה,במאי האחרון העלה ג׳יי סטון פוסט באינסטגרם בו הוא סיפר על מקרה בו השניים פגשו את דה גיים עוד לפני ההצלחה.

אחד מהטרקים הראשונים של דה גיים וניפסי האסל 

בפוסט היה כתוב: ״לפני 13 שנה ניפסי ואני היינו מול ה״מאסטר בורגר״ יחד עם עוד איזה 20 מהחבר׳ה שלנו, ניפה זיהה את את הריינג׳ רובר האדומה של דה גיים ואמר ״יו זה גיים אני הולך להביא לו את הדמו שלי״ והתקדם לכיוון הרכב. ניפ היה חסר פחד וזה מה שכיבדתי בו אז הלכתי איתו. דה גיים פתח את החלון וניפ הציג את עצמו:״ אני ניפסי האסל ואני בעל חברת הקלטות ״Slauson Boy Record’s” והגיש לו את הדמו. דה גיים אמר: ״שמעתי עלייך, תמשיך במה שאתה עושה״ האור התחלף לירוק…
אני הייתי כאילו ״דאם, הוא ידע מי אתה״ וניפ ״זה מטורף אה, אבל ראיתי את את הגלוק(אקדח) שהוא החזיק״ ואני עניתי ״און גאד, גיים אמיתי״ והשאר היסטוריה. אגב, דה גיים סיפר את אותו סיפור בראיון לקראת צאת האלבום שלו ״Born to Rap”.

הפוסט מתוך האינסטגרם של ג׳יי סטון

View this post on Instagram

13 years ago Me & @nipseyhussle was on Slauson in front of master burger wit about 20 of our homies wit us. Nip spot a Range Rover at the red light and said… “That’s The Game (@losangelesconfidential) in that Range right there, I’m bout to go meet cuz and hand him my tape” and start walking up to the trucc. Nip was fearless, that’s what I respect about him so I went with him. Game rolled his window down, Nip like “I’m Nipsey Hussle I got my own label Slauson Boy Records” and slid him the tape. Game said “ I been hearing bout you, keep doin yo shit” then I introduced myself… “I’m J Stone from…” He shook my hand and said “That’s right homie, The Game….” then the light turned green, we all threw up our neighborhoods and me & Nip walked away. I was like… “Damn, cuz knew who you was” nip said “That’s Crazy huh, but did you see that Glocc on his lap tho” I’m like “On God, Game a Real One” and the rest was history. #RipNipHussle We made 2 songs last night, they on the way. #TheMarathonContinues ?

A post shared by J Stone | All Money In (@jstone_allmoneyin) on


הרצח של ניפסי הכה בתדהמה את כל התעשייה ומן הסתם השפיע על משפחתו וחבריו שראו את בו את השראה שרבים נחשפו אליה רק לאחר מותו, הוא ואחיו נשאו בגאווה את הדגל עם הסלוגן ״All money In” בחברות שהקימו ובין השאר חברת הביגוד The Marathon Continue. כעת ג׳יי סטון נושא את הדגל ומוציא אלבום שנקרא “The definition of loyalty״ ויש רשימה ארוכה של ראפרים שמשתתפים בו כמו Wale, Jeremih וכמובן YG, דה גיים ואחרים נוספים.

תמונה הרשמית של האלבום

ג׳יי סטון יליד שנות השמונים תקופה הזכורה בהיסטוריה כמגפת סמים ברחבי ארה״ב והקראק בפרט, הוא גדל אצל סבתו מאחר ואימו מתה בגיל צעיר. האלבום מספר את הסיפור שלו בצורה הכי אותנטית אם כי ניתן לשמוע את ההשפעה של האולד סקול על סגנון הראפ שלו, ראפ שמלא בגטו סטוריז ולוקח אותך אל השכונות בהם הוא וניפסי גדלו. ג׳יי סטון מראה נאמנות לניפסי,לשכונה ממנה בא, לז׳אנר והתרבות ומוכיח שהמרתון עדיין ממשיך TMC.

הקליפ לטרק הראשון מתוך האלבום


עקבו אחרנו בשאר הרשתות החברתיות לעוד עדכונים .

אינסטגרם – https://goo.gl/d9P6sc
יוטיוב – https://goo.gl/hKqvPn.
פורום – http://bit.ly/2JHRd4t
פייסבוק – https://goo.gl/q82DL9