עולם ההיפ הופ ישראל

קניה ווסט בכנס …״אני ירוץ לנשיאות ב-2024״ והוא נשמע רציני !

128

קניה ווסט בכנס …״אני ירוץ לנשיאות ב-2024״ והוא נשמע רציני !

 

קניה ווסט רגיל להיות שונה וחריג בהשקפת העולם שלו וכבר כמו שכולם יודעים הוא סבל מבעיות נפשיות מנטליות ואף אושפז, הוא נכנס לחוב של 53 מיליון כאשר ניסה להיכנס לתעשיית האופנה אך האליטה של התעשייה עשתה לו חיים קשים עד שאפילו נאלץ לבקש ממארק צוקרברג מייסד פייסבוק הלוואה.

עוד בעולם ההיפ הופ


בנוסף היחסים בינו לבין ג׳יי זי התדרדרו בשלב מסויים וכרגע לא נראה שהם יחזרו לדבר בקרוב, התמיכה הפומבית שלו בנשיא המכהן דולנד טראמפ הכעירה את היחסים בינו לבין עמיתיו למקצוע והקהילה האפרו-אמריקאית.

הבעיה הכי גדולה של קנייה מעבר לעובדה שהוא קיצוני לכאן ולכאן היא היכולת להסביר את עצמו, זאת יחד עם העובדה שהוא טיפוס שנלחם כנגד המוסכמות כמעט בכל תחום החל מאופנה, פוליטיקה ועד הצורה בה ערים בנויות. בצורה הכי פשוטה שניתן להסביר היא פשוט אל תגידו לו מה לעשות ומבחינתו זה שהוא אפרו-אמריקאי לא מחייב אותו להיות דמוקרט בדיוק כמו שזה שהוא ראפר לא אומר שהוא לא יכול להיות מעצב.


לאחרונה ייצא האלבום ״Jesus is king״ שהתעכב לא מעט, אלבום גוספל שמראה לנו את השינוי שעבר קנייה מאז התקופה הרעה שעבר.

להאזנה לאלבום לחצו כאן .

View this post on Instagram

Last night ? #kanyewest

A post shared by Kanye West (@kanyew.est) on

במהלך ראיון בכנס של Fast Company הוא צירף את את אחד המעצבים שלו סטיבן סמית׳ שטוען כי קנייה שינה את חייו, הם דיברו על האופן הם מתנהלים ושיתפו את תהליך היצירתיות והחוקים של קנייה שדי נותן יד חופשית אם כי יש לו חוק ״נעליים בלי שרוכים״.

צורת החשיבה של קנייה מאוד מסקרנת ורגישה כי הוא מבקש להתחשב בהכל ולא נותן למספרים להגביל אותו,

יש בכוונתו להפוך את כל התהליך ולהתחשב בהכל מא׳ ועד ת׳ כולל תהליך הייצור שלא יפגע בסביבה.

במהלך הכנס הם הציגו את הנעל החדשה שעשויה מאצות ובנוסף כבר קנה שטח אליו יעביר את פס הייצור של החברה. בדומה לנשיא המכהן הוא מתכנן להעביר את המפעלים לארה״ב ובכך לייצר יותר מקומות עבודה.

ראיון בכנס של Fast Company

 

קנייה חושב בגדול וכעת אחריי שהפך את הקערה והקים חברה שמוערכת במאות מיליונים הוא מכוון יותר רחוק ואפילו עד לבית הלבן, במהלך הריאיון הוא אמר “כשאני יתמודד לנשיאות ארה״ב ב2024…״ הקהל צחק וקניה לא כל כך ושאל בפרצוף הרציני שלו “על מה אתם צוחקים?״.

עקבו אחרנו בשאר הרשתות החברתיות לעוד עדכונים .

אינסטגרם – https://goo.gl/d9P6sc
יוטיוב – https://goo.gl/hKqvPn.
פורום – http://bit.ly/2JHRd4t
פייסבוק – https://goo.gl/q82DL9

תמונה ראשית: kanye.est