עולם ההיפ הופ ישראל

לא נעים: הקהל צעק "בוז" לדרייק וגרם לו לרדת מהבמה 

7,001

הקהל צעק "בוזז" לדרייק וגרם לו לרדת מהבמה 

לא נראה שמי שאוהב היפ הופ היה מתנגד להופעה של דרייק, הראפר הקנדי ששולט במצעדים חווה רגע לא פשוט לכל אומן אחרי שהקהל בפסטיבל ״Camp Flog Gnaw" לא כל כך זרם איתו במילים המעטות.

עוד בעולם ההיפ הופ 

 

הפסטיבל שמאורגן על ידי טיילר דה קרייטר בו הוא מארח מידי שנה אמנים מכל הז׳אנרים ובעיקר ראפרים, עיקר הקהל מורכב ממעריציו של טיילור ומאות נוכחים כל שנה. במהלך מסע היח״ץ של האירוע נרמז כי תיהיה הופעת אורח שאמורה להפתיע את הקהל והשם נשמר בסוד, יותר מכך גם נפוצה שמועה שהזמר יהיה פרנק אושן. קצת אחרי השעה 10 טיילר החל לחמם את הקהל לקראת ההפתעה כשאל את הקהל ״אני יכול להזמין כמה חברים?״ ,ראשון הופיע ASAP Rocky ואחריו Lil Uzi שביצעו שני שירים כל אחד בלבד. אחד הנוכחים אמר לחדשות TMZ שהם עשו עבודה טובה והציפייה רק גדלה לקראת מי שכולם היו מוכנים לשים כסף שזה יהיה פרנק אושן, ככה שאף אחד לא באמת ציפה לדרייק.

 

האורחים שהשתתפו בפסטיבל 


 

דרייק היה הבא בתור כשהוא פותח עם השיר ״Started from the bottom” ומוקיר תודה לטיילור על האירוח, הקהל היה די נלהב ושר יחד איתו. דרייק המשיך וביצע עוד מס׳ שירים כולל ״Going B”, “Energy ו- “I’m upset.

התפנית הייתה כאשר הקהל הבין שדרייק הוא ההפתעה כשהוא המשיך לבצע את הטרק ״Wu-tang Forever, דרייק פנה לקהל ואמר ״כמו שאמרתי לכם אני פה בשבילכם הלילה אז אתם רוצים להמשיך, מה קורה?״, הקהל שבאמת בנה על פרנק אושן החל בקריאות בוז ״ולא״, כשחלק “אנחנו רוצים את פרנק אושן?״  דרייק שחייב לציין התנהל בצורה מקצועית הודה לקהל וירד מהבמה 20 דק׳ יותר מוקדם מהמצופה.

 

דרייק יורד מהבמה


 

הרשתות החברתיות חגגו וצחקו על הנושא בשלל ממים שהציפו את הרגע המביך, דרייק לבסוף הגיב. תחילה דרך DJ Akdaemiks שלטענתו דיבר איתו אישית ואמר ״זה היה רגע של ענווה״..״לא היום שלי״. מאוחר יותר הגיב דרייק דרך חשבון האינסטגרם וע״פי התמונות נראה שהוא לא מתרגש כל כך או מעמיד פנים שהכל כשורה, בפוסט כתוב ״שינוי בעלילה, הרגע חתמתי על חוזה של 10 ב Camp Flog Gnaw..מצטער ילדים נראה אותכם כל שנה עד שאתם בני 30״

 

התגובה של דרייק

 

עקבו אחרנו בשאר הרשתות החברתיות לעוד עדכונים .

אינסטגרם – https://goo.gl/d9P6sc
יוטיוב – https://goo.gl/hKqvPn.
פורום – http://bit.ly/2JHRd4t
פייסבוק – https://goo.gl/q82DL9