עולם ההיפ הופ ישראל

זריקה אחורה: 28 שנה לאלבום אפוקליפסה עכשיו ( 2PACALYPSE NOW )

255

"אפוקליפסה לנצח"

 

לא לחינם טופאק שאקור קרה לאלבומו "טופאקאליפסה עכשיו", זה מה שבאמת האלבום הפוליטי, מיליטנטי, חברתי זה מציג. תכנים חריפים ומרגשים כמו האמן עצמו. ניתן להגיד שהאפוקליפסה המדוברת היא אינה רק בשירים, אשר מנבאים את החורבן אליו צועדת האוכלוסייה אלא גם האפוקליפסה שניסו להביא הרשויות נגד יציאתו של התקליט המטורף אך ללא הצלחה.

עוד בעולם ההיפ הופ  

View this post on Instagram

"ההיסטוריה של האדם" על כך נאמר ל"עולם אל תשכח מאין באת ולאן אתה הולך" טופאק שאקור בין היחידים שיישם את אמירותיו שלו ואת יעודו ההיסטורי, ויש האומריםהלך אחרי גורלו הידוע לו כבר מראש. “I came from a long line of revolutionaries, a long line of Panthers and strong fighters and soldiers who fought for social change and for the betterment of their people, and I said, well, what better way for me to have a career than to make my mom proud, make my people proud and speak out, you know what I’m saying? Be a part of the solution.” — Tupac Shakur (1991) 2pac israelll הפורום Pic credit #2pacworld @2pac_israelll @z http://bit.ly/32x0z9w #2pac#tupac#2pacshakur#makaveli#socialsocietyisrael#mama#proud#outlaw#outlawz4life#makaveli#legend#blackpantherpartyforselfdefense#society#love#warrior#revolutionaryroad#hiphop#history#rap@westcoast

A post shared by 2pac israelll (@2pac_israelll) on

 

טופאק באלבום מספר את סיפורם הטרגי של גברים שחורים צעירים, שוטרים מושחתים להם הוא נאלץ לשלם מיסים, שימוש בכוח באין ברירה גם נגד אכיפת גורמי החוק, כמו כן ההתעוררות של שחורים. אך לא בזה מסתכם האלבום, טופאק מראה את ליבו האמיתי באהבתו הבלתי מתפשרת "לאחים" של הרחוב, ליבו יוצא אל ברנדה הנצחית , כמו כן אל סנדי המכורה, אשר נאלצה להיות "אמא במשרה חלקית" אשר למרות כל תלאות חייה היא עדיין עומדת, על סנדי טופאק מוכן להגן בכל מחיר.

 

קליפ: 2Pac – Brenda's Got A Baby

 

יש להכיר שאלבום זה לא נפל על אוזניים ערלות, טופאק שאקור הוצג כמתסיס וכמעודד רצח שוטרים, שכן בהשפעת אחד משיריו "סיפורו של חייל" בני נוער ירו על שוטרים, והאמן הואשם בכך. אחד האלבומים הטובים אי פעם שנעשו בהיפהופ, ואיך יודעים זאת, פשוט מאוד….אם שמך הגיע עד למפתן הבית הלבן, כנראה שעשית משהו מאוד מאוד מיוחד. טופאק סיפר סיפורים אמיתיים שהם ניסו להעלים ולהזניח, עד השאפוקליפסה הגיעה!!!

 

האלבום המלא: 2Pac – 2Pacalypse Now

 

עקבו אחרנו בשאר הרשתות החברתיות לעוד עדכונים .

אינסטגרם – https://goo.gl/d9P6sc
יוטיוב – https://goo.gl/hKqvPn.
פורום – http://bit.ly/2JHRd4t
פייסבוק – https://goo.gl/q82DL9

כתב: 2pac_israelll

תמונה ראשית: 2pac IG