עולם ההיפ הופ ישראל

חני מסלה מפסיקה לחכות כי בסוף אנחנו חוזרים אליה

603

חני מסלה מפסיקה לחכות כי בסוף אנחנו חוזרים אליה

 

אם השם חני מסלה לא מוכר לכם, כנראה שאתם חיים מתחת לרדאר אמני ההיפ הופ הכי פרשים של התקופה האחרונה. עם נשמה של RnB וביט Dancehall מקפיץ, חני מגיעה כדי לשרוף את המיינסטרים אבל עדיין לזכור מאיפה באה.

עוד בעולם ההיפ הופ 

חני, בת 19 מחיפה, כרגע משרתת כחיילת. החלום הצבאי הקרבי התמוסס כאשר הבינה שעם קריירה קרבית, אי אפשר להפיק מוזיקה ברמה שהיא רוצה. מוזיקה זה משהו שהיה לצידה כל החיים, מטקסים בבית הספר ועד פיתוח קול בגיל 14 אבל הבמה האמיתית הייתה ברחבת האינסטגרם. סרטונים ששיתפה פגשו את די ג'יי דניאל טפרה ומשם הכל התגלגל קדימה לשירים כמו רימיקס  ל – Eko Miami שזכה לכמעט מיליון צפיות ביוטיוב.

 

Dj Daniel Tafara – Eko Miami | Hanny Mesele | Israel Chekol | Mc Ilusion


עולם ה Dancehall הישראלי מתפתח בקצב מטאורי וחני דואגת לייצג בו את העולם הנשי. עם מסר חזק של העצמה נשית וטקסט נקי, היא מייחלת שהמוזיקה שלה תגע גם בילדות בנות 12 וגם בנשים בגיל בוגר אבל הכי חשוב, שתגיע לכולם. חני גם מפנטזת להציג לנו ז'אנר חדש בשם UK Dancehall שכבר עושה שמות בעולם.

פלילייסט: UK – Dancehall / Grime / R&B

 

חני היא הברקה נוספת מבית היוצר של Nisma records והיצירה שלה מתחילה בחיפוש אחרי הביט שיזיז לה משהו בנשמה. משם זה ממשיך לכתיבת הוורסים עד שהכל יושב tight. היא מתארת שהחלק האהוב עליה הוא שהטרק מוכן וכל מי שהיה מעורב ביצירה מחייך את חיוך ה"עשינו את זה". ל- DJ Facil, שמלווה את חני עוד מ – Loving Paper, יש חלק משמעותי באומנות וזה עוד מרכיב בנוסחה המנצחת.

(Prod.By. Djfasil)Hanny Mesele & Meko & Avi Hailu /Loving Paper

 

סינגלים הם שם המשחק העכשווי וחני אוהבת לתת את הFull attention לכל שיר שמוציאה לכן מתמקדת בכל סינגל. היא גם חולמת בקרוב להביא את מקורות המוזיקה שלה לשולחן הישראלי אבל עדיין לשמור על זה פתוח לעוד אנשים. "כל אחד רוצה בינלאומיות אבל הכי חשוב לזכור מאיפה באת" מציינת חני.

הלהיט החדש: חני מסלה – חוזר אליי | Hanny Mesele – hozer elay


כשמערבבים Star quality  עם מוזיקה מעולה, זה תמיד יתפוס לנו את תשומת הלב וחני עושה את זה בצורה שגם גורמת לכולנו להתאהב משמיעה ראשונה. ואולי זה עוד פיסה מגל נשי חזק וחדש שמגיע להראות לנו איך עושים את זה נכון. בדבר אחד אין לנו ספק, את השם חני מסלה עוד נשמע הרבה.

עקבו אחרנו בשאר הרשתות החברתיות לעוד עדכונים .

אינסטגרם – https://goo.gl/d9P6sc
יוטיוב – https://goo.gl/hKqvPn.
פורום – http://bit.ly/2JHRd4t
פייסבוק – https://goo.gl/q82DL9

כתב: אורי שלמה