עולם ההיפ הופ ישראל

אפרוביט: השנה של הענק האפריקאי, Burna Boy !

268

השנה של הענק האפריקאי, Burna Boy !

 

מוזיקה שחורה מכילה בתוכה מלא ז'אנרים שמושכים קהל מכל קצוות התבל, האמנים שמייצגים את מוזיקת האפרו ביט ממלאים אולמות בסיבובי הופעות חובקי עולם. בורנה בוי מסתמן כאחד הגדולים ומשאיר חותם עם שמו על שנת 2019.

עוד בעולם ההיפ הופ 

הופעה של ברנה בוי בלונדון 

 

בורנה בוי הוא אמן ניגרי יליד 91' בעל הצלחה מסחררת והכישרון שלו מתבטא גם במוזיקת רגאיי ודאנסהול הוא הוציא את אלבום הבכורה שלו L.I.F.E ב- 2013, האלבום קיבל ביקורות טובות ושאב השראה מאמנים גדולים כמו Fela Kuti, King Sunny ובוב מארלי. כבר אז הוא קיבל מועמדות בקטגוריית אלבום השנה בניגריה אבל בשנת ה 2019 זה כבר לא כמעט, זה הרבה יותר.

האלבום המלא: L.I.F.E


השנה הוא גרף את האמן האפריקאי הכי טוב בפרסי EMA והאמן הבינלאומי הכי טוב בטקס פרסי ה-BET, פרסים שהעונקו לו בזכות אלבומו הרביעי Gaint African שכולל בתוכו את הלהיטים Gbona, Pull up' Kill Dem ן- On the low. בנוסף האלבום יתמודד בגראמי לאלבום העולמי הכי טוב לשנה.

 

אמא של ברנה בוי מקבלת בשבילו את פרס האמן הבינלאומי בטקס BET

 

האמן לא מפחד להביע את דעותיו גם בעניינים חברתיים עפ"י מאמר ב-CNN בוטל קונצרט הנקרא Unite Africa שהיה אמור להתקיים בדרום אפריקה, הזמר טען שכף רגלו לא תידרך בדרום אפריקה לאחר גילויי גזענות של ממשלת דר"א כלפיי הניגרים שחיים במדינה.הדבר עורר סערה והביא לאיומים אלימים שהרתיעו את המארגנים שנותרו ללא ברירה לבטל את האירוע. בעניין אחר בורנה בוי לא היה מרוצה מהגודל בו הופיע השם שלו על מודעות הליין אפ של הפסטיבל Coachella הגדול, הוא פירסם הודעה באינסטגרם בה דרש שלא "יקטינו" אותו וביקש שיתקנו את הדברים.

 

הלהיט של ברנה בוי: Burna Boy – Ye

 

מצאתם טעות בכתבה, כתבו לנו במייל 

עקבו אחרנו בשאר הרשתות החברתיות לעוד עדכונים .

אינסטגרם – https://goo.gl/d9P6sc
יוטיוב – https://goo.gl/hKqvPn.
פורום – http://bit.ly/2JHRd4t
פייסבוק – https://goo.gl/

תמונה: burnaboygram