עולם ההיפ הופ ישראל

העניינים מתחמים: דרייק וקיילי ג'נר ביחד ?

1,290

וואלה דרייק לא מתאים !

כידוע קיילי ג'נר וטרוויס סקוט נפרדו ועפ"י הצהרה של קיילי הם ביחסים טובים ומתרכזים בבת שלהם סטורמי. הסיבה לפרידה אינה בגידה שזה החשד המיידי אלא כי הדברים לא מסתדרים ביניהם והריבים לא פוסקים, הקריירה של טרוויס כרגע בשיאה ונראה כי הוא מבלה יותר זמן בפסטיבלים והופעות.

עוד בעולם ההיפ הופ

 

View this post on Instagram

When Houston meets LA .. ? @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ♥️ (@kyliejenner) on

 

מאז נפרדו שני המגה סטארים מנסים מדורי הרכילות בארה"ב לדלות כל מידע באשר למה שהולך בין השניים, שמו של דרייק גם התגלגל לעוד דרמת מבית היוצר של הקרדשיאנ'ס.

כמו שדיווחנו כבר השניים נצפו די קרובים במהלך יום ההולדת ה33 של הראפר מטורנטו, מה שגורם להרים גבה כי דרייק עבד עם טרוויס והשניים אחראיים לטרק המטורף "Sicko Mode". מהצד זה יכול להצטייר כמסע נקמה מצד קיילי או צעד נואש של אנשי הפאפרצי לייצר כותרות. נראה כי הדברים הולכים והופכים אינטימיים יותר מכיוון וקיילי מבלה הרבה זמן עם דרייק, השניהם גרים במרחק הליכה אחד מהשנייה.

 

Travis Scott – SICKO MODE ft. Drake 


 

גורם המקורב לשניהם טוענים כי הם ידידים מכבר הימים ומאז ומתמיד היו כך, שאינם רוצים לסכן את הקשר שלהם ולחצות גבולות מוסכמים. מקורבו של דרייק טען כי הוא לא מנסה להיכנס לנעליי האב של סטורמי, שזה קשר לא מחייב והוא רק מנסה ליהנות עם קיילי ולתמוך בה. מה שבטוח הוא שטרוויס לא מרוצה מהשמועות והעובדה שהיא מבלה הרבה זמן בבית של דרייזי.

מצאתם טעות בכתבה, שלחו הודעה למייל  

עקבו אחרנו בשאר הרשתות החברתיות לעוד עדכונים .

אינסטגרם – https://goo.gl/d9P6sc
יוטיוב – https://goo.gl/hKqvPn.
פורום – http://bit.ly/2JHRd4t
פייסבוק – https://goo.gl/

תמונה: דרייק ig