עולם ההיפ הופ ישראל

אנדרסון פאק לא מוכן לסבול את הערות של GoldLink על מאק מילר.

95

אנדרסון פאק לא מוכן לסבול את הערות של GoldLink על מאק מילר.

 

למי שלא יצא להכיר את "גולדלינק" הוא ראפר שזוכה להצלחה בעיקר בתוך גבולות ארה"ב, שמו צץ לראשונה עם המייקסטייפ "The God Complex" ב-2014. שנה לאחר מכן הוציא מיקסטייפ שני "And After That We Didn't Talk" ובאוקטובר של אותה שנה הוא נכנס לרשימת הפראשמנים, ארבע שנים לאחר מכן הוא כבר עם מועמדות גראמי על הטרק "Crew" שיצא לפני שנתיים, שני אלבומים וכמה להיטים בחוץ.

GoldLink – Crew ft. Brent Faiyaz, Shy Glizzy 


גולד לינק ומאק מילר למעשה היו חברים ועמיתים וכמו כן גם אנדרסון פאק ששיתף פעולה עם שניהם בעבר.
משום מה גולדלינק חש בצורך לעלות פוסט שמספר על המע' יחסים בינו לבין מאק מילר המנוח, בפוסט הוא מספר על הזמן הוא בילה יחד עם מאק בסיבוב ההופעות של מאק "GO:OD AM"".

גולד לינק מספר כי אף על פי שהוא ומאק לא תמיד הסתדרו הוא מעריך כמה מיוחד הוא היה, עם זאת הוא סיפר עד כמה מאק אהב את המייקסטייפ "And After That We Didn't Talk". שמאק נהג להאזין למיקסטייפ לאורך כול הסיבוב הופעות, ובכך היווה את השראה והקרקע לאלבום המצליח "Divine Feminine" של מאק. גולד לינק אומנם מרעיף הרבה אהבה על מאק ומוקיר לו תודה על כך שהוא הראשון שהכיר במוזיקה שלו נתן לו הזדמנות לפתוח בסיבוב ההופעות שלו, אבל עם כל הכבוד זה די כי יש פה האשמה שמאק העתיק מגולדלינק שלוקח קרדיט לעצמו קצת יותר מידי.

View this post on Instagram

Mac Miller I’d be lying if I said I was surprised to hear that you died on us. Not because you were necessarily troubled, but because you were special and because of that, you were troubled. At your peak, you were the archetypal rapper all of us wanted to be; which was independent. But also just a kid with really bright eyes about life. I’ll keep it short because I want to continue our conversation for when it’s my time to go. But I think what made you and I special is that we weren’t always on the best terms. So I didn’t always have great things to say about you. When we were on the GO:OD AM tour, I played you my album “and after that we didn’t talk”, and you thought it was absolutely incredible. I released it under the“Soulection” label and the single for my album was called “Unique” ft. Anderson Paak, and that was your favorite song at the time. You loved it so much that you made the entire tour party listen to it, and surprised me with a cake after my set. I always thought you drove yourself insane about your own music. So much that, you would adopt styles as homage to those around you that you loved. That’s where our problem started. Divine Feminine was an actual blueprint of “and after that we didn’t talk”. Your single was called “Dang!” Ft. Anderson Paak…you had Souelction support you on the Divine Feminine tour and when I tried to contact you, about anything at all…you never hit me. A close mutual friend ended up just hittin’ my DJ saying “listen man, we love Link, but we just had to do what we had to do. And Mac said if he needs a verse at anytime, he got him” We are family, you could always call me. Afterwards, we seen each other at Coachella, and you put your head down like an innocent child, but I told you to pick it up and I hugged you like the brother you are to me. You were the first person brave enough to openly say “he’s dope.”, and gave me a platform. That meant more to me than anything else. 3 days before you died, I remember pullin up on you at the crib, walking in the house and seeing the Divine Feminine album plaque on the wall. I was so proud of you and what YOU created for yourself. And I’m forever grateful for that

A post shared by GoldLink (@goldlink) on

אנדרסון פאק ששמו הוזכר בפוסט ושיתף פעולה יחד עם גולד בטרק "Dang!" הגיב למה שכתב גולדלינק בפוסט, פאק ממש לא היה מוכן לקבל את הדברים ותוך שאינו מתיימר להיות בחור קשוח מטיח את כל האמת על על מה שהוא חושב עליו.
הוא טען בפוסט שמאז נמחק כי הוא לא הראשון לעשות אלבום המבוסס על מע' יחסים ולא הראשון לעשות טרק עם אנדרסון פאק אבל הראשון שמפגין חוסר כבוד כלפי חברו מאק.

לפוסט של אנדרסון פאק לחצו כאן  

הוא מאשים את גולדלינק בנרקיסיסטיות וחוסר התחשבות מצדו ולא מבין למה הוא חיכה בדיוק עם הטענות האלו ולא העלה אותן בעודו היה בחיים, שהדברים שנכתבו בפוסט מיותרים ומראים כפיות טובה מצידו של גולד מאחר ומאק חשף אותו לקהל שלו.

 

מצאתם טעות בכתבה, כתבו לנו במייל 

עקבו אחרנו בשאר הרשתות החברתיות לעוד עדכונים .

אינסטגרם – https://goo.gl/d9P6sc
יוטיוב – https://goo.gl/hKqvPn.
פורום – http://bit.ly/2JHRd4t
פייסבוק – https://goo.gl/