עולם ההיפ הופ ישראל

לא מתאים: מה אומרים The Game הגזים או לא?

3

מה אומרים דג גיים הגזים או לא?

דה גיים הוציא לא מזמן את האלבום "Born 2 Rap" ולטענתו זה האלבום האחרון שלו כמו שדיווחנו בחודש שעבר, הוא לא זר לביקורות שליליות על מילים שיוצאות לו מהפה כי הוא די נוטה לחזור בו, אך לאחרונה הוא מקבל ביקורות חריפה על כך שהוא "מנצל" את שמו של ניפסי המנוח. מאז מותו של ניפסי דה גיים לא הפסיק לשאת את שמו בעיקר בפוסטים ארוכים שמהללים את הראפר מקרנשאו, המקרה הכה בתדהמה את כולם אך נראה כי דה גיים לקח את זה קשה יותר.

דה גיים נסער בעקבות המוות של ניפסי

בהתחלה זה היה מקובל וככל שהוא המשיך זה הפך יותר ויותר מוזר הביקורות החלו להחריף בעיקר לאחר שהקים חברת הקלטות תחת השם "Prolific" תחתיה הוציא את האלבום, וכזכור זהו הקעקוע שהיה מתחת לקו שיער על מצחו של ניפסי ומושג שהשתמש לא מעט בשיריו. מעריציו של ניפסי לא רואים זאת בעין יפה ולא רק הם אלא גם כמה מחבריו הקרובים ביניהם של ניפסי BH שהיה חתום אצל ניפסי.

BH יחד עם ג'יי סטון גדלו עם יחד עם ניפסי האסל ככה שהאם תריצו אחורה תראו את השניהם בלא מעט קליפים של ניפסי, BH התראיין בפודקסט של "NO jumper" שם הפגין חוסר שביעות רצון מכל העניין.
בעוד ג'יי סטון שיתף את האלבומו של גיים באינסטגרם כהבעת תמיכה ולא הביעה כל דעה בעניין ההתנהגות של גיים, BH לא מבין מה נסגר עם כל הפוסטים מאחר ולגיים היו חברים שנרצחו גם ואינו משתף אותם בכלל. בעקר הוא לא אהב את העובדה שגיים מכר סחורה עליה כתוב "פרוליפק" בכדי לקדם את הלייבל שלו, בנוסף טען שזה כמו שהם ירוצו עם מושג המזוהה עם גיים למטרות רווח למשל כמו "The Documentary Records" כמו השם של האלבום הראשון של גיים.

BH חבר של ניפסי בראיון ל "No jumper" (דקה 42:02)

המחנה של דה גיים לא מצטייר היטב בהקשר לניפסי בזמן האחרון, מנהלו של דג גיים Wack 100 גם נמצא בקו האש של מעריציו של ניפסי שלא אהבו את דבריו של Wack.
וואק עומד על דבריו ואמר את אותם דברים שוב ושו במס' ראיונות כי אינו מכליל את ניפסי כאגדה, הוא מתעקש שנודה באמת כי ניפסי אולי היה בדרכו להיות אגדה אך לא היה אחד לפני מותו. הוא טוען כי אם מדברים מספרים אז לניפסי לא היו שירים בראש המצעדים ולא מילא עולמות ברחבי העולם.

Wack 100  אומר לחדשות TMZ מה חושב על ניפסי

 

מצאתם טעות בכתבה, כתבו לנו במייל 

עקבו אחרנו בשאר הרשתות החברתיות לעוד עדכונים .

אינסטגרם – https://goo.gl/d9P6sc
יוטיוב – https://goo.gl/hKqvPn.
פורום – http://bit.ly/2JHRd4t
פייסבוק – https://goo.gl/