עולם ההיפ הופ ישראל

מיק מיל: לא מתעסק בשטויות יותר ומרגיע את הרוחות !

223

מיק מיל : לא מתעסק בשטויות יותר ומרגיע את הרוחות !

מיק מיל הראפר מפילי ידע הפסדים ולא מעט ניצחונות במשחק הזה שנקרא היפ הופ, עד לפני כמה שנים הוא היה הראשון להגיב לכל מילה שהייתה יכולה להתפרש כאיום אך היום הוא בכיוון אחר לגמרי. הפעם מיק בוחר להיות "האח הבוגר" באי ההבנות בין האמן החדש שלו Young Ro לבלו פייס.

View this post on Instagram

I’m getting everybody wasted tonight ?

A post shared by Meek Mill (@meekmill) on

 

 

מיק פעיל לאחרונה במאבק המשותף שלו ושל ג'יי זי ברפורמת הליכי ותנאי המאסר ברחבי ארה"ב, סיקרנו במהלך השנים את סיפורו האישי כנגד מע' החוק ובנוסף הוא בעל חברת הקלטות Dream Chasers Records רקורד שכמובן תחת Roc Nation של ג'יי זי. מאז ליל סנופ מיק מיל לא החתים אומן חדש וכעת הוא החתים ראפר בשם "יאנג רו" שהיה יותר משמח לחתום על החוזה במטוס פרטי יחד עם הדריפ צ'ייסרס.

יאנג דרו חותם אצל מיק מיל

 

יאנג דרו האמן החדש של מיק העלה לא מזמן סרטון בו הוא אומר כי הוא לא מתכוון לבזבז את הכסף על שרשרת והסביר כי הוא מעדיף לקנות בית לאימא שלו לפני שהוא יקנה תכשיטים לעצמו, מסר שבד"כ לא נשמע מאומנים מתחילים. את הסרטון הוא העלה כתשובה לתגובה על תמונה שלו עם מיק מיל ובה נאמר בצורה מתריסה שמציינת כי אין עליו תכשיטים למרות שהרגע חתם על עסקה.

יאנג דרו מסביר למה הוא לא יבזבז את הכסף

מה שהשתמע מן התגובה נאמר בפה מלא אך לא באופן ישיר על ידי בלו פייס שגם בראשית דרכו עם אלבום בכורה Find da beat, הוא העלה פוסט בסטורי בו כתוב כי אם אינך יכול להרשות לעצמך שרשרת ובנוסף לקנות לאימא שלך בבית אז כנראה שלא היית צריך לחתום. בהמשך הפוסט הוא הוסיף שהמשחק היום הוא לא באמת מי הראפר הכי טוב אלא יותר התדמית שאתה יוצר לעצמך.

משם הדברים לא היו רחוקים מלהפוך לסכסוך מאחר והדברים נראים כי מכוונים ישירות אל יאנג רו, אם תוספת של כמה טיפות שמן למדורה מצד הרשתות החברתיות והמדיה חילופי העקיצות בין השניים לא איחרו להגיע. יאנג רו אפילו כיוון כמה עקיצות לעבר אחותו של בלו פייס ואחריי שקנה לאימו בית העלה סרטון בו הוא מבטיח שלא יוציא אותה מהבית כמו שבלו פייס עשה.

יאנג רו עוקץ את בלו פייס

 

שמו של מיק מיל נזרק מכל עבר החל מכותרות מפוצצות על סכסוך חדש ועד למגיבים שרוצים לשמוע את מה הוא חושב, הוא מכיר היטב את התקשרות והטרוליסטים שעשו לו חיים קשים כשיצא עם ניקי מינאג' והסכסוך עם דרייק .

מיק מיל בחר לא להגיב תחילה עד שלא היה יכול להתאפק וצייץ בחשבון הטוויטר שלו:

"תפסיקו להגיד האמן של מיק מיל זה יאנג רו…מיק מיל כבר בקטע אחר…האם אתם מעלים את המנהלים של חברות אחרות מתי שהאמנים "popping shit" ברשת…אתם גורמים לצעירים העלה להסתכסך על כלום". בציוץ אחר הוסיף שהוא לא רוצה שום מעורבות בזה והוא מנסה לשנות את החוקים.

הציוצים של מיק בטוויטר 

 

מצאתם טעות בכתבה, כתבו לנו במייל 

עקבו אחרנו בשאר הרשתות החברתיות לעוד עדכונים .

אינסטגרם – https://goo.gl/d9P6sc
יוטיוב – https://goo.gl/hKqvPn.
פורום – http://bit.ly/2JHRd4t
פייסבוק – https://goo.gl/